Telefon: (+90) 216 527 64 33
Hakkımızda Hakkımızda

1990 yılında Almanya' nın Hagen - Hohenlimburg şehrinde "Aderstahl" adı altında kurulmuş olan firmamız, 2000 yılından itibaren İstanbul - Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Des Sanayi Sitesinde Ader Çelik Servis Merkezini kurarak Soğuk haddeli yaylık çelik bantlarının ithalat, üretim ve satışı konularında faaliyetlerine başlamıştır.

Öncelikle otomotiv, yedek parça, beyaz eşya, el aletleri ve savunma sanayimize daha iyi hizmet verebilmek için kısa sürede yatırımlarını arttırmış, yeni üretim tesisleri kurarak pazarın gelişmesine katkı sağlamıştır. Ürün portföyünü ve kalitesini de sürekli artırarak yaylık çelikte "Aderstahl" markası ile Lider konuma gelmiştir. Sektörün lokomotifi olarak dünya markası olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla zamanında birinci elden sunmak ve sektörün artan ihtiyaçlarını karşılamak için Deneyimli teknik kadrosu, modern üretim teknolojisi ve geniş ürün yelpazesi ile hizmetinizdedir.

Tüm mamüllerimiz ISO 9000 kalite belgeli İthal Alman malı Çelik Rulo Bantlardan isteğe uygun olarak "EN" normlarına göre hassas ölçü ve toleranslarda modern üretim hatlarımızda İstanbul - Dudullu tesislerimizde hazırlanmaktadır.